(044) 361-86-81(050) 49-49-183
(063) 04-09-129(097) 303-47-03
Пусто
Про нас
 
 

Добрий день, шановні клієнти!

 
Дякуємо Вам, що віддали перевагу нашому інтернет-магазину дитячих товарів! Інтернет-магазин дитячих товарів дає можливість, купуючи якісні товари, економити гроші та час нашим мамам та татам, бабусям та дідусям, насолоджуючись Вашою дитиною - Вашим щастям! У нашому дитячому інтернет-магазині представлений великий асортимент усіх найнеобхідніших дитячих товарів, без яких не обійтися жодній мамі: підгузки (Huggies, Libero, Pampers, Happy), підгузки-трусики (Huggies, Libero, Pampers, Happy) , японські підгузки (Moony, Merries, Goon), дитяче харчування (Semper, Nestle, Humana, Hipp, Ненні та ін.), дитячі порошки для прання, мило (Оленка, Емвей, Японські засоби для прання та ін), вологі серветки (Huggies, Libero, Pampers, Happy, Moony, Merries, Goon), одноразові пелюшки (Tena, Seni, Bella Happy), жіночі прокладки посолодові і щоденні, прокладки для грудей мамочкам, що годують (Avent, Pegeon, Bella MAMA, Chicco) та інші потрібні речі. Всі ці вироби доставлять Вам безпосередньо зі складів виробників, вони мають сертифікати якості із зазначенням терміну придатності.
 
До того ж у нас представлені товари, які Ви купуєте один раз і надовго. Враховуючи цю особливість цієї групи товарів, ми постаралися зібрати та запропонувати Вам асортимент найбільш якісних та безпечних товарів відповідно до загальноприйнятих світових стандартів: дитячі коляски, дитячі автокрісла, дитячі ліжечка, стільці для годування, розвиваючі крісла, розвиваючі парти та столики, блендери, ваги , очищувачі повітря, пилососи та ін. Наші ціни та подарунки приємно Вас здивують!
 
Ваша дитина росте дуже швидко? Одяг та взуття, які він носив ще місяць тому, йому вже малі? Ваше щастя зростає! Про це наш інтернет-магазин подбав і представив асортимент зручного та якісного дитячого одягу та взуття за доступними цінами. Ці товари Ви можете вибрати не тільки на картинках, але й особисто подивитися, доторкнутися, приміряти те, що потрібно саме Вашій дитині.
 
Іграшки, розвиваючі центри, книги, книжки музичні, книги, брязкальця, пазли, килимки, машинки, ляльки та багато інших виробів вищої якості за супернизькими цінами для розвитку Вашої дитини представлені в нашому інтернет-магазині у найширшому спектрі та послужать Вам надійно та довго! У нас Вам завжди дадуть доброзичливу та коректну консультацію, врахують саме Ваші потреби щодо кожного виду товару, який Вас зацікавить. У нашому магазині працюють досвідчені, кваліфіковані менеджери-консультанти з продажу, які мають всі необхідні теоретичні та практичні навички, до того ж вони молоді та щасливі мами. Так що завжди Ви будете по максимуму проінформовані за всіма товарами, що Вас цікавлять!
 
Встановлення окремих товарів здійснюється безкоштовно!
 
Оплата за товар провадиться на місці під час отримання товару у Києві або за повною або частковою передоплатою по Україні.
 
Детальніше про доставку та оплату у розділі  "Доставка та оплата"

Нові статті Усі статті

Товар добавлен в корзину