(044) 361-86-81(050) 49-49-183
(063) 04-09-129(097) 303-47-03
Пусто
Статті Ресурс Джуніор (Resource junior)

Про дитяче здоров'я та хороше самопочуття подбає суміш Ресурс Джуніор (Resource junior)

 

Батьки раді і щасливі, якщо їхня дитина здорова і їсть добре. Але іноді у дітлахів трапляється збій раціону, і малюки погано їдять, або що ще гірше хворіють, наприклад, дітки переносять різного роду операції або готуються до оперативних втручань. У такому разі потрібна особлива реабілітація та спеціальна підготовка до лікування. На допомогу матусям та папочкам у складній ситуації прийде дієтичний продукт – спеціалізована суха ентеральна суміш Resource Junior. Це повністю збалансоване харчування для повноцінного зростання та розвитку, яке задовольнить основні потреби дитячого організму.
 
Суха суміш Resource Junior має у своєму складі всі необхідні мікроелементи та вітаміни. Розбавивши водою це харчування, ви отримаєте неймовірно смачний молочно-ванільний напій, який обов'язково сподобається вашій дитині. Таким чином дитина отримує всі корисні речовини, і відбувається це «смачно».
 
Що являє собою харчування Resource Junior (Ресурс Джуніор)? Його основні характеристики
Ця суміш виробляється в Голландії всесвітньо відомою компанією Nestle. Призначена вона для дітей від 1 до 10 років. Її застосування дозволено лише після консультації спеціаліста. У жодному разі не треба займатися самолікуванням.
 
Щодо складу суміші Resource Junior, то він розроблений згідно з рекомендаціями міжнародних установ, які контролюють здорове дитяче харчування, у тому числі і Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. Шляхом численних досліджень було ретельно вивчено особливості дитячого організму, внаслідок чого створено ентеральну суміш Resource Junior. Нижче ми розглянемо детальніше, які основні компоненти входять до складу Ресурс Джуніор.
 
Жирова складова представлена середньоланцюжковими тригліцеридами (близько 20%), кукурудзяною та ріпаковою олією. Також у складі Resource Junior є поліненасичені жирні кислоти – Омега-3 та Омега-6.
 
Білковий компонент суміші складається із сироваткового білка та казеїну. Дані елементи забезпечують організм незамінними та замінними амінокислотами. Цистеїн, який у великій кількості міститься в сироватковому білку, сприяє динамічному всмоктуванню заліза в кишечнику.
 
Білкова складова забезпечує тривале насичення організму дитини.
 
Вуглеводи вступають у дитячий організм разом із мальтодекстрином та сахарозою. Завдяки цьому підтримується низька осмолярність продукту.
 
Пробіотики також є у складі харчування Resource Junior. Вони представлені такими біфідобактеріями, як Lactiobacillus Paracasei та Bifidobacterium Longum. Пробіотики Ресурс Джуніор сприяють зміцненню дитячого імунітету природним шляхом, нормалізують мікрофлору кишечника, перешкоджають появі діареї.
 
Пребіотики в Resource Junior допомагають організму дитини протистояти різноманітним інфекціям і захворюванням, прискорюють процес одужання у разі хвороби, а також благотворно впливають на ще неокреплую дитячу травну систему.
 
Лактоза, холестерин, глютен та ГМО у Ресурс Джуніор відсутні.
 
Осмолярність Resource Junior становить 330 мОсм/л, осмоляльність – 379 мОсм/кг.

Показання для застосування Ресурс Джуніор

Самостійно не варто призначати своїй дитині цю суху суміш, нехай навіть вона дуже корисна і абсолютно нешкідлива. Перед тим, як ввести малюка в раціон Resource Junior, обов'язково зверніться до відповідного фахівця за консультацією. А взагалі, суміш Resource Junior педіатри рекомендують у таких випадках:
 
Підвищені фізичні та розумові навантаження.
Дітям у період активного розвитку та зростання.
Порушення функції жування: ДЦП, черепно-мозкові травми та ін.
Затримка зростання.
Неможливість вживання твердої їжі.
Порушення нормальної функціональності стравоходу та травної системи загалом.
Анорексія.
Онкозахворювання.
Опіки.
Хвороби серцево-судинного характеру.
Неврологічні захворювання.
Анемія.
СНІД/ВІЛ.
Підготовка до оперативних втручань чи реабілітація після них.
Муковісцидоз.
Авітаміноз.
Під час або після застосування гормональних/антибактеріальних препаратів.
При проведенні променевої терапії та застосуванні хіміопрепаратів.
Імунодефіцит.
У тих ситуаціях, коли потрібне зондове годування.
Ресурс Джуніор можна використовувати як окреме джерело поживних речовин, так і в комплексі, тобто додатково для збагачення стандартного раціону дитини. Консистенція цієї суміші передбачає вживання його як напій та годування за допомогою зонда.
 
Переваги Resource Junior
Крім того, що ця суміш містить усі необхідні корисні речовини, вона ще має ряд переваг, наприклад:
 
Дуже поживна;
Має неймовірно м'який і приємний смак;
Добре сприймається дітьми;
Прекрасно засвоюється та перетравлюється дитячим організмом;
Чудово переноситься малюками та старшими дітьми;
Відсутнє навантаження на нирки.
 
 
Дорогі батьки, якщо у вас виникла така ситуація, що ваш малюк потребує спеціального дієтичного харчування, то скоріше звертайтеся до нашого інтернет-магазину за збалансованою сумішшю Resource Junior. Це високоякісне харчування, яке допоможе вашій дитині якнайшвидше одужати, зміцнити імунітет, бути завжди в прекрасному настрої і мати відмінне самопочуття. У нас є тільки сертифікована продукція безпосередньо від виробників.
 
Величезна кількість клінічних досліджень доводить, що Ресурс Джуніор – це дуже ефективне та безпечне харчування для дітей до 10 років.

 

Нові статті Усі статті

Товар добавлен в корзину